Weather & Clock Widget Android

5.9.5.3

5.0

2

Kesin zaman ve hava tahmini telefonunuzda

150.8k

Bu uygulamayı oyla

Weather & Clock Widget Android-gerçek zamanda herhangi bir yerin kesin saatini ve hava durumunu bilmenizi sağlayan bir araç- ile dünyadaki herhangi bir şehrin saatini ve hava durumunu yanınızda taşıyın.

Bu program ile sıcaklık, hava durumu, nem, rüzgar yönü hatta saatlik hava tahmini ve daha birçok bilgiyi hemen öğrenmek için sadece favori şehirlerinizin isimlerini aratmanız gerekir.

Weather & Clock Widget Android çeşitli temel bilgi sekmelerine sahiptir.'Hava' seçtiğiniz şehrin o anki sıcaklığını, minimum ve maksimumlarını, bulut yoğunluğunu, gün doğumu ve gün batımını söyler. Ayrıca sonraki beş günün en yüksek ve en düşük sıcaklıklarıyla hava durumunu gösterir.

'Konumum' haritada tam olarak nerede olduğunuzu, konumunuzun enlem ve boylamını ve uydu görsellerini gösterir. Diğer seçenek 'harita' dünyadaki nemli şehirlerin ve favori olarak seçtiklerinizin güncel sıcaklıklarını bir bakışta gösterir.

Weather & Clock Widget Android'deki ayarlar menüsü geniştir ve saniyeler içinde bir yerin güncel hava durumunu tam olarak görmeyi kolaylaştıracak bazı temel özelliklere sahiptir; özellikle bir seyahate gitmeyi planlıyorsanız ve güzergahınız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa çok kullanışlıdır.
Uptodown X